Nie Wiem :D

Odliczanie jest zatytułowane "Hmmm... może?" Co oznacza że nie musi się zakończyć rozpoczęciem edycji serwera!
Do Rozpoczecia nowego sezonu Doped.pl może minąć mniej lub więcej czasu niż jest opdane w odliczniu.

Prace budownicze zostały wstrzymane wraz ze wstrzymaniem działalności serwera, wszyscy poza Saanjuk są na wolnym i odpoczywają od ciężkiej pracy grając na innym serwerze survival.

Na chwilę obecną odtwarzam infrastrukture sieciową próbnej wersji nowego sezonu (serwerów testowych) z uszkodzonego backup'a.

To zależy.. Głównie od tego jak chciałbyś pomóc, jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu zapraczamy do kontaktu poprzez Discord!

Nie prowadzimy obecnie strikte rekrutacji na stanowiska typu ChatModerator! Nie oznacza to jednak, że nie przyjmiemy Cię abyś był w gotowości na start nowego sezonu.

Serwer jest w budowie pod kątem technicznym, dobieram obecnie odpowiednie pluginy generuję światy oraz tworzę regiony, wszystko wymaga odpowiedniej konfiguracji.

Obecność graczy nawet w samym Lobby mogła by zakłócić wykonywanie kopii zapasowych plików przed ich edycją (z powodu edycji live pliku podczas jego kopiowania) tak jak to miało miejsce w czasie wykonywania ostatecznego backup'a przed zawieszeniem działalności serwera.

W planach jest powstanie co najmniej 2 serwerów przed ponownym startem działalności.

Niektórzy z was prawdopodobnie wiedza co się szykuje, apelujemy o nie rozpowiadanie wszystkim innym aby nie psuć im niespodzianki!

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie dostępne w sklepie usługi* były możliwe do zdobycia bez wpłacania choćby złotówki na serwer!

*niedotyczy usług typu UnBan oczywiście!

Kontakt z Nami

Napisz do nas na Discord!